PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124548}

Ludzie-koty

Cat People
6,5 1 150
ocen
6,5 10 1 1150
6,5 4
oceny krytyków
Ludzie koty
powrót do forum filmu Ludzie-koty

Kici kici

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie kozak. Po pierwsze film jest krótki i zwięzły - i bardzo dobrze. Po drugie budżet prawie trzykrotnie mniejszy od "Draculi", a efekt, moim zdaniem, o niebo lepszy.
Fabuła mnie zaskoczyła, spodziewałem się durnego monster movie, a tu proszę, taka niespodzianka. Historia niezwykle enigmatyczna i nie przewidywalna. Klimat bardzo dobry, dzięki świetnym zdjęciom i muzyce. No i gra światłem i cieniem - naprawdę imponująca.
A scena na basenie jest jedna z najlepszych scen grozy jakie widziałem - mistrzostwo!
Jak dla mnie za*ebisty horror. Nareszcie klasyk który mnie nie rozczarował.

kangur_msc_CM

100% zgoda - poleć jakieś podobne filmy: mało formy dużo treści, oryginalne, z dobrym aktorstwem

ocenił(a) film na 9
RatnaDevi

polecam całość serii RKO, której "Ludzie Koty" są częścią - "I Walked With Zombie", "Seventh Victim", "Isle Of Dead", "Bedlam", "Body Snatcher", "Leopard Man", "Curse Of Cat People" i "Ghost Ship"

Franco_fan

Dziękuję a jako fanka Simone Simon polecam "Bestia ludzka" z młodym Jean Gabinem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones