PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631947}
7,0 1 072
oceny
7,0 10 1 1072
The Fades
powrót do forum serialu The Fades

Pilot

ocenił(a) serial na 9

Wrażenia po obejrzeniu pierwszego odcinka całkiem pozytywne. Będę oglądał dalej :)

ocenił(a) serial na 7
Sidzirodzi

Mi też się podobało. fajny pomysł, tylko teraz trzeba poczekać i zobaczyć jak zostanie poprowadzona ta historia:) zdecydowanie będę oglądać i już czekam na 2 odcinek:)

Clair_Boston88

a ja sobie poczekam aż wyjdzie z 10 żeby nie czekać tygodniami :D
jak się wkręcę to na całego ;D tak jest z "supernatural".

ocenił(a) serial na 7
Jane_Mary20

Ja ma słabą wole, nie dałabym rady tyle czekać:) ale tak to tygodnie jakoś tak się dłużą:) a tez się wciągnęłam w "Supernatural". niestety gdzieś po drodze pojawiło się zbyt dużo innych seriali i doszły inne obowiązki wiec mam spore zaległości:( planuje je nadrobić ale jakoś ewidentnie mi nie idzie:)

Clair_Boston88

zalecam nadrobić bo na prawdę warto. masa ciekawych postaci, fabuła, muzyka i wiele innych zalet :D
supernatural świetny serial. ;)

ocenił(a) serial na 7
Jane_Mary20

teraz jest tyle seriali, które chce oglądać, że już brakuje mi czasu:( a tu jeszcze studia i praca....przydałoby się żeby doba miała więcej godzin:)

Sidzirodzi

po zwiastunie wydaje mi się raczej podróbą supernatural... jest tak czy może jednak mają niewiele wspólnego?

p.s. bardzo lubię supernatural i taką tematykę ale równie bardzo nie lubię filmów/seriali na wzór innych

Martusia_18

nie oszukujmy się. w najbliższej przyszłości nie powstanie serial o koncepcie i zarysie fabuły lepszej niż, supernatural.
Bedzie jeszcze biblia Winchesterów zobaczycie ;D

ocenił(a) serial na 9
Martusia_18

Puki co kompletnie inny klimat (choć mogę się mylić - widziałem jedynie kilka odcinków Supernatural). Tu jest bardziej psychodelicznie i apokaliptycznie, zdecydowanie mniej hollywoodzko.

ocenił(a) serial na 9
Martusia_18

PS: i mam szczerą nadzieję że fabuła skieruje się w podobną stronę co absolutnie genialny brytyjski serial Apparitions (polecam!)

Sidzirodzi

występuję Naomi Campbell (Lily Loveless) ze Skins taki mały plusik

mallutka

wiem czytał\am o tym serialu. I chyba się zdecyduje zeby go sobie obejrzec

mallutka

ten serial jest naprawdę dobry, świetny mroczny klimat oraz pozytywnie nowe młode twarze w tym kilka za skinsów no i nie jest wcale przewidywalny myślę że to będzie coś ciekawego czekam na rozwój akcji, jak na razie 3 odc czyli juz coś

ocenił(a) serial na 8
Sidzirodzi

[SPOILER]
Podobał mi się początek, "Neo, there's a difference between knowing the path and walking the path." Ale ten koleś, Mac, jest strasznie rozgadany, chyba był oszalała w takim towarzystwie :)

Apokaliptyczne ekshalacje wulkaniczne wyglądają ciekawie ale jeśli dalej tak często się będą pokazywane to staną się zwyczajnie nudne.

Motyw wyciągania "choroby" i późniejsze wypluwanie tego już się gdzieś pojawiło. Tam był chyba dym tu była ćma (niczym z Milczenia Owiec). Ktoś kojarzy tytuł tego filmu, o którym piszę? Bo nie mogę sobie przypomnieć... :/

Nie rozumiem dlaczego psychiatra siedzi w kurtce w czasie sesji - dziwne. Sadziłam początkowo, że to tylko sen Paul'a.

Rzucony przez Paul'a tekst "uważaj na gwałcicieli" skojarzył mi się z niedawnym tekstem na bashu, gdy chłopak w przypływie romantyzmu powiedział dziewczynie, że wszystkie latarnie w parku są jej ^^

Siostra Sahry, ta "ksiądz", to jakieś nieporozumienie. Wie z czym walczy, a i tak dała się podejść jak dziecko.

Marny jest soundtrack. Widziałam, że sporo osób porównuje ten serial z Supernatural. Nie wiem jak wam się te dwa seriale mogly wogóle skojarzyć no ale ok...
[SPOILER]

ocenił(a) serial na 8
Valvena

Aha, tak w ogóle odcinek nie był zły, planuje oglądać dalej :)

ocenił(a) serial na 9
Sidzirodzi

Najciekawszy jest tytuł tego tematu. "Pilot", czyli odcinek Fadesów, który ponoć jest niedostępny.

ocenił(a) serial na 9
nikike

Co proszę?

ocenił(a) serial na 9
Sidzirodzi

A co, dostałeś/aś go?

ocenił(a) serial na 9
Sidzirodzi

Szkoda tylko, że cały sezon(a mam nadzieję że będą kolejne) to tylko 6 odcinków. Na szczęście zaraz Misfits, ale bez Sheehana pewnie nic z tego nie będzie.

ocenił(a) serial na 9
nikike

Może będzie drugi sezon The Fades?

Misfits bez Sheehana?! Jak to?! :(

ocenił(a) serial na 9
Sidzirodzi

To chyba nie na czasie jesteś, skoro od kilku tygodni wiadomo że odszedł z serialu i nawet był specjalny pożegnalny odcinek :(

ocenił(a) serial na 9
Sidzirodzi

Po obejrzeniu całego serialu (czyli "sezonu pierwszego") muszę przyznać, że świetnie się bawiłem. Trzyma w napięciu, a kilka młodych twarzy znanych choćby ze Skins, napędza serial. Ponadto dobre zdjęcia, przyzwoite efekty specjalne i na dodatek odrobina humoru. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones