PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192515}

Monster

8,1 4 901
ocen
8,1 10 1 4901
Monster
powrót do forum serialu Monster

Fabuła strasznie rozciągnięta i podzielona, praktycznie akcja nie dąży do niczego. Doktorek ciągle przeżywa jakieś przygody, w międzyczasie pokazywane są losy innych bohaterów, a Johan stanowi tylko jakieś tło - każdy o nim mówi, każdy się go boi a on sam pojawia się niesamowicie rzadko.

Na plus są poszczególne odcinki, poszczególne opowieści które mają swój urok i potrafią zaciekawić. Tak naprawdę to anime to zbiór wielu opowieści które są jedynie luźno powiązane ze sobą. Dla niektórych to zaleta, dla niektórych to wada.

Marnexx

Mam takie same odczucia - myślałam, że poboczne postacie do czegoś prowadzą. I jeszcze zakończenie do kitu.

ocenił(a) serial na 3
Marnexx

Zaiste. powtórzę moja opinię napisaną w innym wątku:
Kilkanaście pierwszych odcinków to solidna beczka prochu z długim lontem, która zachęca do obejrzenia kilkudziesięciu pozostałych okazujących się… wielkim kapiszonem.
Fabuła rozmemłana na maksa – większość to fillery prowadzące donikąd i o niczym. Telenowela. Wielka tajemnica nie jest nigdy wyjaśniona, przez co zarówno zakończenie wydaje się bez sensu jak i całość bezcelowa. Nie dowiadujemy się tak naprawdę nic o głównym antagoniście, poza strzępkami dzieciństwa i tym, że z jakichś powodów jest „straszny”. Irytuje to szczególnie dlatego, że nie wyjaśnia to jak wpływał na ludzi ani też nie jest to tak naprawdę pokazane. Ot „ straszny anemik”.
Dodatkowo z perspektywy sąsiada krajów, w których dzieje się akcja, wiedza autorów o Europie wydaje się być czerpana z Wikipedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones