PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527729}

Fairy Tail

7,9 9 168
ocen
7,9 10 1 9168
Fairy Tail
powrót do forum serialu Fairy Tail

Witam.
Podejrzewam że każdy już to wie, mianowicie została potwierdzona kontynuacja. Emisja zostanie wznowiona w kwietniu 2014r. na kanale TV Tokyo. Praktycznie nie doszło do żadnych większych zmian, jedynie zmieni się osoba od projektów postaci i jeden z wykonawców animacji. Czyżby anime będzie bardziej przyjemne dla oka od strony graficznej? Zobaczymy, na pewno poprawić ma się jakość.
Kto czeka? :)

użytkownik usunięty
films100

Ja czekam z niecierpliwością <3 Nie mogę się doczekać, aż wznowią Fairy Tail :) Na razie czytam mangę c:

ocenił(a) serial na 6
films100

Takie jest zamierzenie, można się spodziewać ZNACZNEJ poprawy i tak dobrej animacji ;) Bardzo jestem ciekaw do jakiego stopnia, bo chwalą się tym bardzo głośno.

ocenił(a) serial na 10
ogierinho

Może skasują te głupie kręgi czarów... a animacja sama w sobie była super, mam nadzieje że nie postanowią dodać jakichś 3d itd-.-

ocenił(a) serial na 6
Artemisek

Obyś nie wykrakał z tym 3d, bo w sumie animacja jest przecież na dobrym poziomie, więc nie za bardzo jest coś innego do dodania...

ocenił(a) serial na 10
ogierinho

Weź mnie nie strasz xd

Artemisek

na pewno nie będzie nic 3D i nie będzie jakiś nowych elementów/ podmian/zmian. będzie wszystko to co było, najwyżej jakieś małe zmianki estetyczne, ale na pewno nic wykraczające poza normę. pamiętajmy, że to jest produkcja oparta na mandze i póki tam nic się nie zmieni to w anime również :) choć sam bym parę rzeczy zmienił.

użytkownik usunięty
films100

Ja! Ja!:D siedzę jak na szpilkach:D póki co, czytam mangę i nie mogę się doczekać polskiego wydania:) to będzie mój pierwszy "tasiemiec":D

ocenił(a) serial na 10
films100

zajebiaszczo :) :) :)

ocenił(a) serial na 7
films100

Nowy odcinek już 5 kwietnia :D

Di_

Potwierdzam :)
Ciekawe czy na filmwebie obie serie zostaną rozdzielone. Niby to nie jest druga seria i fabuła zostanie kontynuowana od momentu w którym się zakończyła. Ale z drugiej strony nie było ciągu (prawie rok przerwy) :]

films100

Jako że zewnętrzne źródła nie rozdzielają obu serii (bo i dlaczego?) - nie będzie podziału również na FW.

ocenił(a) serial na 10
films100

cały się napaliłem :D

films100

dlaczego nie jest uzupełniane odcinków ?
na filmwebie jest 13 odcinków 5 seri a już są 16

Seba_paj

Czekają na weryfikację weryfikatora :) Na weryfikację niektórych elementów trzeba nawet czekać parę miesięcy. W przypadku odcinków jest to...(spojrzę) 26 dni.

films100

znana jest juz liczba odcinkow tej serii - na wbijam jest ,ze bedzie 70. Czy poprostu to beda ciagnac ,az anime mange zahaczy?

bociancyja

zarówno z mangą, jak i z anime nie jestem na bieżąco, ale fakt dogonienia materiału z mangi nie będzie oznaczał jej wstrzymania; kiedy będą planować wstrzymać na jakiś czas anime na pewno informacja o tym pojawi się dużo wcześniej; obecnie się na to nie zapowiada; z tego co wiem teraz jest arc o tartaros; oni wiedzą od autora mangi mniej więcej jak długie będą arci i robią tak, żeby je nie przerywać w połowie filerami; już w tej odsłonie serii pojawiły się filery i były one zapewne po to, żeby arc o tartaros pociągnąć do samego końca; na pewno będzie więcej niż 70.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones