Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 781 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Dzień w dzień wchodzę na podstronę o M.Pfeiffer i zerkam z nadzieją w oczach, że pojawi się data premiery 'Cheri' w Polsce. Pozostaje mi tylko liczyć na to, że lista premier tej produkcji na imdb.com zostanie uzupełniona o nasz kraj, bo jeśli nie to w tym roku Pfeiffer na dużym ekranie nie zobaczymy.
Australia, Germany, Italy, Finland, Israel, Portugal, New Zealand, Norway, Spain, Russia, Brazil (premiery 'Cheri' do końca 2009 roku).
Jestem w stanie zrozumieć, że Polska może mieć opóźnienia w stosunku do tych krajów, jednak jeśli chodzi o drugi oczekiwany przeze mnie film (Julie&Julia) to najśmielsze oczekiwania przechodzi fakt, że Egipt czy Singapur mają premierę wcześniej.

Jeśli mogę prosić to ponarzekajcie ze mną, bo przyjemniej będzie wiedzieć, że nie tylko ja jestem rozczarowana tymi opóźnieniami.

h_anka

Zgadzam się z Tobą i jestem tak samo rozczarowana i zażenowana tym, co się w Polsce dzieje ;/
Wszędzie się słyszy, że młodzież ogląda głupkowate komedyjki, pełne seksu i przemocu lub, że Polacy oglądają filmy typu 'Piła' oraz komedie romantyczne, które różnią się tylko tytułem.
Niestety, każdy chce zarobić, a wiadomo, że filmy tego typu o których wspomniałam wyżej, są chętnie oglądane. I najgorsze jest to, że nikt nie stara się tego zmienić.
Wszystko jestem w stanie zrozumieć, naprawdę, ale żeby puszczać autentycznie dobre filmy, które niosą za sobą jakiś przekaz z opóżnieniem lub wcale?! PARANOJA!
Pozostaje Nam mieć nadzieję, że kiedyś ulegnie to zmianie, a Polska przestanie być zadupiem filmowym. Tyle.

Enigma89

Miejmy tylko nadzieję, ze nie będziemy czekać tyle czasu co na "Przemineło z wiatrem" ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones