Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

W Grease 2 miała jeszcze perkaty nosek, ale przynajmniej jej twarz wyglądała naturalnie. Teraz niby pięknieksza, ale po tych przeróbkach na twarzy coś mnie w niej drażni

użytkownik usunięty
jomar

Ucieszysz sie wiec że nie robiła sobie żadnych zabiegów ani operacji :D nawet botoksu.

Nawet ignorant widzi, ze ma zupełnie inny nos i twarz niż na początku kariery.

użytkownik usunięty
patipati99

Ma troche inną twarz, bo jak każdy, starzeje sie. Ale operacji nie miała żadnych. W jednym z poprzednich tematów masz dowody, jak potrzebujesz to poszukaj sobie.

To pierwszy przypadek w historii, kiedy w wyniku starzenia się komuś zwężył się o połowę i wyprostował nos, a kości policzkowe wywaliły się i podniosły w górę :) W takim razie też się chcę zestarzeć

użytkownik usunięty
k.gwiazdeczka

może porównaj zdjecia z jej młodości i obecne i pokaż mi wyniki tych twoich operacji:P

użytkownik usunięty
k.gwiazdeczka

http://timw.405.googlepages.com/home tu masz zdjecia potwierdzające że żadnych zabiegów nie miała:P

Dokładnie, obejrzyjcie sobie te zdjęcia na stronie, którą podał homek_2. Wiadomo, niektórym zawistnym ludziom może nie mieścić się w głowie, że TAKA uroda to tylko i wyłącznie czysta natura, ale taka jest prawda. Michelle Pfeiffer nigdy nie miała żadnej operacji plastycznej i nawet teraz, po pięćdziesiątce wygląda pięknie ;)

użytkownik usunięty
miss_obscene

Jednym słowem cud natury i dobre geny :) sama Michelle wypowiadała się,ze nie miała żadnych operacji plastycznych,ale nigdy nie mówiła ,ze sobie nie zrobi :) także zobaczymy co bedzie dalej :)
O boże a nawet jakby miała to co z tego: Wszystko jest dla ludzi! jesli chce sobie zrobić bo będzie lepiej sie z tym czula to niech sobie robi :) i tak ja bede lubiła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones