Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

jakie filmy polecacie z michelle? ponieważ filmografie ma długą i ciężko wybrać najlepszy film, a oglądałam już z nią kilka naprawde fajnych :)
Dlatego proszę o propozycję:)
z góry dziękuje;)

anitka604

Zbyt wiele tych filmów z Pfeiffer nie widziałem, bo dopiero 7, ale te mi przypadły do gustu:
Pole miłości (genialna rola)
Powrót Batmana (rola + film)
Biały Oleander (film)
W obliczu przeznaczenia (genialna rola)
Cheri (rola)
Młodzi Gniewni (ale pewnie nie trzeba wymieniać)

Dziwię się, że za żaden z tych filmów nie otrzymała Oscara i mam nadzieję, że to wkrótce nastąpi. Może w "Mrocznych cieniach" Burtona zagrała charakterystyczną postać drugoplanową. Czekam na premierę.

anitka604

Czarownice z Eastwick
Pole miłości
Wiek niewinności
Co kryje prawda
Amazonki z księżyca

Według mnie najlepsza aktorka to taka u której nie da się wskazać roli życia, bo wspaniałe kreacje stworzyła w wielu filmach. Taką aktorką jest Meryl Streep i Michelle Pfeiffer

anitka604

Dla mnie najlepszy film z nią to Szczęśliwy dzień super film, warto obejrzeć. Na dodatek gra z nią w roli głównej George Clooney polecam wszystkim WARTO. Pozdrawiam:)

kamil19453

Szczęśliwy dzień to może nie jest najlepszy jej film,ale masz racje warto obejrzeć.Lepszym filmem jest np.
Młodzi gniewni
Cheri
Frankie i Johnny
W obliczu przeznaczenia

Asia_96_fw

Oglądałem z jej udziałem wiele filmów ale Szczęśliwy dzień jakoś utkwił mi w pamięci, być może dlatego że to był pierwszy film jaki z nią oglądałem i dlatego to jest mój ulubiony film z jej udziałem oczywiście :).

kamil19453

Mi z jej udziałem utkwił w pamięci film Młodzi Gniewni.I to był mój pierwszy o ile dobrze pamiętam film który z Nią obejrzałam ; ))

anitka604

Pole miłości
Cheri
Sam (Widzę, że ten tytuł jeszcze nie padł, a jest na prawdę świetny)
Głębia Oceanu
Młodzi Gniewni
Czarownice z Eastwick
:)

maggie14

Dodam jeszcze, że ostatnio byłam w kinie na Mrocznych Cieniach i w tym filmie również strasznie podobała mi się jej rola :)

maggie14

Mi tak samo ; ))

anitka604

Biały Oleander - piękny film
Młodzi gniewni
Gwiezdny pył
Co kryje prawda
Szczęśliwy dzień

anitka604

Ja bym polecił tylko 2, ale za to jakie:
-Człowiek z blizną (jeden z najlepszych gangsterskich, dobra, mała rola)
-Wilk (prosta fabuła, świetne aktorstwo Michelle i J. Nicholsona, oraz dobry klimat).

anitka604

Grała w wielu filmach różnych gatunkowo, nie wiem w jakich gustujesz. Bez wątpienia dla mnie najlepszą Jej rolą jest rola Ellen Olenskiej w "Wieku niewinności".

użytkownik usunięty
anitka604

Widziałem ją tylko w baśniowych/fantasy. Jeśli lubisz takie klimaty to polecam Powrót Batmana i Gwiezdny Pył.

anitka604

Mi się strasznie podobała jej rola w Mrocznych cieniach.<3 Po prostu fantastyczna. Urzekła mnie ^^

anitka604

Ja polecam przede wszystkim
"Człowiek z blizną", "Frankie i Johnny" w obu gra z Al'em Pacino.
"Szczęśliwy dzień" urocza komedia romantyczna z boskim George Clooneyem
"Młodzi gniewni" rola świetna.
"Sam" - jeden z najepszych filmów jakie widziałam

a dla rozluznienia "Nigdy nie będę Twoja" Michelle wygląda tam rewelacyjnie.

anitka604

"POŚLUBIONA MAFII" - to zobowiązuje:-)
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones