Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 836 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Filmu jeszcze nie widzialem, ale odnosi wielki kasowy sukces i podobno jest ciekawy, a ja i tak bym chcial zobaczyc pfeiffer w tej roli, choc meryl streep tez na pewno sobie niezle poradzila, ale jednak szkoda. Michelle fajnie gra w musicalach i mysle ze to rola dla niej.

edek367

Na początku też żałowałam.
Pfeiffer i Streep to moje dwie ulubione aktorki.
Jednak trzeba przyznać, że Streep sprawdziła się w tej roli - zarówno wcielając się w swoją postać, jak i śpiewając. Utwór "The winner takes it all" w wykonaniu filmowej Donny jest naprawdę świetny.

edek367

A wlasnie wie moze ktos dlaczego nie zagrala w tym filmie, bo nie wiem czy odrzucila ta role z wlasnej woli czy poprostu jej nie dostala.

edek367

obejrzyj film koniecznie... uwielbiam zarówno Meryl jak i Michelle jako aktorki, ale wątpię, by ta druga była w stanie zaśpiewać to tak, jak zrobiła to właśnie Meryl (mam tu na myśli kawałek "The winner takes it all"). nie przekreślam jej w żadnym wypadku, ale takie wysokie rejestry trafiają się naprawdę rzadko. oczywiście najlepiej byłoby gdyby nagrali 2 wersje filmu, jedną z Meryl, drugą z Michelle, choć to oczywiście nierealne :D

edek367

tez tego zaluje, chociaz streep pasowala do tej roli i swietnie sobie poradzila, a jesli lubisz musicale to koniecznie obejrzyj ten film

edek367

Bardzo lubie musicale i tez zaluje ze nie zagrala w tym filmie, tym bardziej ze jest to moja ulubiona aktorka, a moje ulubione filmy z nia to wlasnie musicale. Mam nadzieje ze jeszcze kiedys zagra w jakims bo w ostatnim czyli, lakierze do wlosow zagrala idealnie, udowodnila tym samym ze umie grac i nie jest gorsza od meryl streep, ktora tez swietnie sprawdzila w tym filmie. Sa to dwie aktorki do tanca i do rozanca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones