Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Jak myślicie, czy jest jeszcze szansa na odegranie przez nią roli, którą skosiłaby kilka nagród (tj. oscara, złote globy itd.)?
Jeśli nie... to za jakie filmy według Was powinna go dostać?

RayOfLight13

Ja wciąż trzymam kciuki, żeby w końcu dostała Oscara, chociaż z roku na rok szanse coraz mniejsze, patrząc na jej aktywność zawodową. Ale nigdy nie wiadomo :)
A powinna dostać Oscara już za "Niebezpieczne związki", a jeśli nie, to rok później za "Wspaniałych braci Baker". No i zdecydowanie dla mnie niedoceniony jest "Biały oleander".

Haneczky

Tak masz rację powinna dostać oscara za rolę w filmie niebezpieczne związki, zagrała genialnie.. nie wiem za co akademia nagrodziła davis....

RayOfLight13

Bezdyskusyjnie za "Wiek niewinności".
I za "Wilka".

AutorAutor

Kompletnie nie rozumiem wszelkich nominacja dla ledwie niezłej Ryder, a pominięcie zjawiskowej kreacji Michelle w "Wieku niewinności". Ale w sumie tak działają Oscary - bez jakiegokolwiek sensu.

AutorAutor

W tym samym roku Bridges nie dostał nawet nominacji za "Bez lęku"...

GhostFace

A była to bez wątpienia rola roku.

AutorAutor

Jak nie więcej.

RayOfLight13

Ja myślę że jak dobrze pójdzie to przyszłoroczny sezon nagród może należeć do niej! na premierę czekają "Mother" Aronofskiego gdzie gra z ulubienicą Akademii Jennifer Lawrence, "Morderstwo w Orient Expresie" oraz niezależny "Where Is Kyra?"któy będzie pokazywany na festiwalu Sundance. Są duże szanse na nominacje w przyszłym roku. Po za tym wydaje mi się że można liczyć na nominację do Emmy i Złotego Globu za "The Wizard of Lies"

RayOfLight13

"POŚLUBIONA MAFII" :-)
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

RayOfLight13

Frankie i Johnny

RayOfLight13

Dla mnie jej rola w "Batman Returns". Niesssssamowita.

RayOfLight13

Moim zdaniem za "Młodych gniewnych" i "Wspaniałych braci Bakerów".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones