Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

1 "WILK"

2 "WIEK NIEWINNOŚCI"

3 "CO KRYJE PRAWDA?"

to według mnie, a według was?


"Wilk" - bo nigdzie nie była tak zmysłowa, olśniewa urodą i dojrzałością, duet z Nicholsonem po prostu bezkonkurencyjny.


"Wiek niewinności" - bo przekonuje jako dama z połamaną duszą, krucha, a jednocześnie silna pani Ellen Oleńska - poruszająca rola


"Co kryje prawda?" - bo doskonale wygrywa momenty ciszy


A są jeszcze inne interesujące role:

"POŚLUBIONA MAFII"

"BATMAN POWRACA"...

AutorAutor

1. "Frankie i Johnny" - uwielbiam ten film, numer 1 na mojej liście ;-)
2. 'Poślubiona mafii' - przyjemna komedia + świetnie wyglądająca Michelle
3. "Wspaniali Bracia Baker" - za ten głos...
4. 'I am Sam' - w tym filmie pierwszy raz zobaczyłam Michelle i od razu ją polubiłam :D


Ale podobała mi się także w "Młodych gniewnych", "Słodkiej wolności", "Białym oleandrze" i w "Nigdy nie będę Twoja".
A 'Wilka' to dopiero mam zamiar obejrzeć w piątek, bo wcześniej nie miałam okazji ;]

xOlka

Co kryje prawda, Wiek niewinnosci, Wspaniali bracia Baker,Batman, Niebezpieczne zwiazki (kolejnosc przypadkowa, bo nie moge sie zdecydowac)

xOlka

"POŚLUBIONA MAFII" - to zobowiązuje:-)
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

AutorAutor

Trudno wybrac, ale:

1. Wspaniali bracia Bakerowie
2. Co kryje prawda
3. Wydział Rosja
4. Biały oleander - rola niewielka, ale jedna z lepszych.
5. Batman powrot
6. Frankie i Johnny
7. Wilk
8. NIebezpieczne zwiazki

mat_fw

sporo tego
czekam na kolejne głosy

AutorAutor

Nie widzialam wszystkich, ale jak narazie :
1.Wiek niewinności
2.Batman Powrót - za batmanami i tego typu filmami nie przepadam, ale catwoman była cudowna ;)
3.Młodzi gniewni

Bounty

1. Wiek niewinnosci
2. Batman Powrot
3. Co kryje prawda

AutorAutor

Dla mnie:
1. Młodzi gniewni
2. Co kryje prawda?

http://www.pieknekobiety.com.pl/michelle.php

AutorAutor

Chociaż kilka wybrać trudno, a jeszcze trudniej ustawić w kolejności, to...

1. Biały oleander.
2. Wydział Rosja.
3. Zaklęta w sokoła.
4. Człowiek z blizną.
5. Wspaniali bracia Baker.
6. Wilk.
7. Gwiezdny pył.
8. Młodzi gniewni.

To te, które skojarzyły mi się w pierwszej kolejności, ale oczywiście kocham też całym sercem Batmana, Frankie i Johnny czy Czarownice z Eastwick.

lola_26

Widzę że nie będę oryginalna ;)

1.Czarownice z Eastwick-kocham ten film,J.Nicholsona i Susan Sarandon!
2.Młodzi gniewni.
3.Biały oleander.
4.Sam.
5.Batman.
6.Wspaniali bracia Baker.
7.Nigdy nie będę twoja.

Lubię też Gwiezdny pył,ale Michelle była ,,brzydka'' praktycznie przez cały film i to mi trochę ,,przeszkadzało'':)

SmallCrime

Aż się dziwię dlaczego nikt nie wymienił Człowieka z Blizną???. Rola Elviry była przełomowa i moim zdaniem najlepsza w jej karierze.

milo_11

Wlasnie milo11 - bardzo sluszna uwaga. Scarface to jej najlepsza rola. Ach ta Elvira...

fidelio

milo, ja wymieniłam :)
Inna sprawa, że dopiero na czwartym miejscu, ale film był prześwietny, jak i rola Michelle.

lola_26

1.Wg. mnie jej najlepsza rola to Susie Diamond w "Wspaniali bracia Baker"
2.Jej najbardziej niedoceniona rola hrabine Olenskiej w "Wieku niewinności"
3.Catwoman z "Batmana"- w jej wykonaniu to jest już postać kultowa
4. no i tu sie zaczynają schody, bo ciężko wybrać więcej tych 'najlepszych ról' bo większość to są bardzo dobre; zawsze dobrze grała role 'kobiet z przeszłości'- "Wiek niewinności", "Niebezpieczne związki", "Pole miłości"

Kaczka_Kamil

Ok!
Czekam na kolejne głosy!

AutorAutor

przede wszystkim niebezpieczne związki- doskonałe w każdym calu. a jeszcze do tego malkovich, close, thurman i reeves- perfekcyjnie

goskaa28

A dla mnie w kolejności przypadkowej to ulubione filmy z tą aktorką: Grease 2, Zaklęta w sokoła, Wilk, Młodzi gniewni, Co kryje prawda,
Biały oleander

renatadymek

Moim zdanie Michelle Pfeiffer jest najpiękniejszą i najlepszą aktorką jaką widziałem na świecie. Najbardziej moimi ulubionymi filmami z nią są: Człowiek z blizną, Ucieczka w noc, Czarownice z Eastwick, Niebezpieczne związki, Powrót Batmana, Wilk i Co kryje prawda.

j23janusz

Najlepsze są chyba te role, które pozwoliły Michelle złamać stereotyp, z którym jest często utożsamiana, czyli filmy, w których uroda bohaterki nie była aż tak istotna. Mogę tu wymienić "Biały oleander", "Powrót Batmana" czy "Młodych gniewnych". No i oczywiście "Gwiezdny pył" - rewelacyjna rola!!! Nie każda Piękna aktorka zgodziłaby się ją przyjąć. Michelle ma zdrowy dystans do swojej urody :)

AutorAutor

1. Biały oleander
2. Młodzi gniewni
3. Tylko miłość

użytkownik usunięty
AutorAutor

genialna aktorka! a moje ulubione filmy z nia to:
-nigdy nie bede twoja
-głebia oceanu
-co kryje prwawda

AutorAutor

1.Powrót Batmana
2. Człowiek z blizną
3. Niebezpieczne związki
4. Frankie i Johnny

Franche Bete

Jak widać, bardzo różne typy...

użytkownik usunięty
AutorAutor

Ciężko mi powiedzieć:) Michelle Pfeiffer to moja ulubiona aktorka.:)

1. Niebezpieczne związki i Wilk
2. Człowiek z blizną
3. Młodzi gniewni

AutorAutor

Biały Oleander

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones