Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer

Absolutnie nie ma sobie równych jeśli chodzi o urodę. Żadne wtedy ani obecnie nie może się z nią równać. Twarz, głos, gesty, figura - wszystko to razem tworzy postać półbogini :-) Wspaniała.

tsst

Zgadzam się, żadna obecna aktorka nie może się równać z Michelle :)

tsst

jak wyżej

mineks

Dla mnie również świetna!

tsst

Oczywiście się zgadzam i również uważam, że Pani Michelle Pfeiffer ma niezwykłą urodę i zgadzam się, że wszystko tworzy postać półbogini, ale jak dla mnie są dwie aktorki, które mogą się równać tymi wszystkimi rzeczami z Panią Michelle Pfeiffer, mianowicie: Pani Charlize Theron oraz Pani Olivia Wilde (choć tutaj akurat umiejętności aktorskie dużo mniejsze).

kicper25

Oj bez przesady... jest jeszcze kilka z pewnością:) Zachwycacie sie tutaj głownie nad urodą pani Pfeiffer a co z talentem aktorskim? Jest naprawde dobrą aktorką a uroda to nie wszystko zwłaszcza jesli pomyslimy ile aktorow/aktorek nie grzeszy urodą.

megan94

Oczywiście, że uroda to nie wszystko, ale w tym temacie, akurat poruszamy kwestię urody i zastanawiamy się jakie aktorki, mogłyby się równać z Panią Michelle Pfeiffer pod względem urody, ale także zachowania, tej kobiecości, którą Pani Pfeiffer tworzy, tych ruchów: trochę kokietki, trochę dziewczynki i trochę prawdziwej kobiety i jak dla mnie tylko dwie aktorki mogą się z Panią Michelle równać pod tym względem, a jeśli chodzi o sam kunszt aktorski to zgadzam się, że były i są lepsze aktorki od Pani Pfeiffer.

kicper25

Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o Charlize. Ona i Michelle Pfeiffer mają coś takiego w swojej urodzie co mnie niesamowicie przyciąga. Sama jestem ich przeciwieństwem (niska brunetka), więc może to po części dlatego. Od jakiegoś czasu zaczęłam widzieć podobieństwo Charlize Theron do Michelle Pfeiffer i doszłam do wniosku, że uroda Michelle była najbardziej spektakularna w wieku 40 lat. To tyle ile ma teraz Charlize. O matko, żeby mieć choć połowę ich uroku będąc po 40-stce :)
Co do talentu aktorskiego to jest fanką obu, śledzę większość filmów, uważam, że są świetne i przede wszystkim mają klasę :)

tsst

Zgadzam się w 100%. Mam 21 lat ale nie zawahałbym się ani chwili żeby pójść z nią w tango. Przepiękna kobieta, na mojej liście cudownych aktorek po 40stce jest bardzo wysoko :)

tsst

ja też się zgadzam. jest utalentowana, piękna, wspaniała. i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)

Antonia_2

Dołączam się!

tsst

Jest i była bardzo piękną kobietą, choć chuda i właściwie rzecz ujmując niemal "bezbiustna" :) Ma jednakże coś niesamowitego w twarzy - zwłaszcza oczy i nieco niepokojący uśmiech:)

tsst

Widziałeś kiedykolwiek Viven Leigh chociażby?

ahenathon

Nic dodać nic ująć, piękna kobieta i aktorka.

kylo_masters

Popieram!

tsst

fakt jest zjawiskowa i uzdolniona aktorsko ale teraz najbardziej podoba mi się gemma Aterton szczegulnie po Prince of Persia i Bizantium

Verolite

dodam jeszcze Aleksandre Dedario i jej piękne oczy "też'

tsst

W końcu "POŚLUBIONA MAFII" - to zobowiązuje:-)
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

tsst

Po prostu wrodzony wdzięk i kobiecość:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones