Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

8,2
44 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Anaissa

Przez całą noc.

Anaissa

Kobieta kot, w filmach Wilk,Zaklęta w sokoła,Młodzi gniewni.

Anaissa

Bardzo dobrze grałą w "Głębi oceanu" ale najlepsza była zdecydowanie w "Młodych Gniewnych" Bezkonkurencyjnie.

Anaissa

Najlepsza? Tego nie wiem - za mało jeszcze filmów z nią widziałem - ale myślę, że jej ostatnie lata są dość dobre "aktorsko". To znaczy kiedy była młoda i bardzo piękna, to mam wrażenie, że angażowano ją do filmów jako "błyszczący dodatek". No i profil ról też nie był zbyt wymagający. Dużo komedii, lekkich filmów, choć z czasem oczywiście to się zmieniło. Coraz częściej zaczynała grywać role dramatyczne i w nich pokazywała dość dobre aktorstwo i dużą klasę. I teraz kiedy już stuknęła jej pięćdziesiątka, a ona wciąż wygląda pięknie, nastały dla niej inne role, nie tak ambitne może, ale przyznaję, że w nich pokazuje coraz więcej klasy. Mam więc nadzieję, że trafi się jej jeszcze rola, dzięki której pokaże rewelacyjne aktorstwo i być może zyska Oskara (co byłoby tylko potwierdzeniem jej umiejętności).
A tak prywatnie - jeśli miałbym wybierać z tego co widziałem - to największy sentyment mam do jej roli w "Zaklętej w sokoła".

srick.pl

Mi najbardziej podobała się w Niebezpiecznych związkach, ale np. jeden z ostatnich filmów Cheri też był świetny. Pfeiffer jak nikt gra klasyke. Jest bardzo ambitna. Ponoć Bracia baker to była jej dobra rola, widział ktos może?

Anaissa

Powrót Batmana, Biały oleander... mogłabym wymieniać, że hoho :)

użytkownik usunięty
Anaissa

'People Like Us'

Anaissa

zdecydowanie bialy oleander

paati924

Z tych które widziałam to na pewno 'Biały Oleander' oraz 'Głębia Oceanu'.

użytkownik usunięty
Anaissa

Biały oleander, Gwiezdny pył,Powrót Batmana.

Anaissa

Powrót Batmana, Gwiezdny pył, Głębia oceanu , Biały oleander , Młodzi gniewni

Anaissa

Dziewczyno czy ty jesteś jakimś botem ???

Danio31b

Możliwe.

Anaissa

Age of Innocence - często wracam do tego filmu.

FridayMorning

Co kryje prawda,Czarownice z Eastwick,Powrót Batmana,Sam

Anaissa

Dla mnie jej najlepsza rola to rola nauczycielki w filmie Młodzi gniewni,podobała mi się też w filmie Mroczne cienie.

Anaissa

Grease 2 i bardzo nie mogę doczekać się The Family.

użytkownik usunięty
Anaissa

Lurene Hallett w Polu Miłości

Anaissa

Elvira Hancock "Scarface"

Anaissa

"Wilk" <3 z Nicholsonem

Anaissa

Niebezpieczne związki, Biały oleander,Młodzi gniewni i Wilk - moim skromnym zdaniem w takiej właśnie kolejności

Anaissa

Gwiezdny pył! Mistrzostwo aktorskie :)

Anaissa

Biały oleander i Sam :)

Anaissa

1 "WILK"
2 "Wiek niewinności"
3 "Co kryje prawda"
4 "Batman powraca"
5 "Poślubiona mafii"

Anaissa

1. "Młodzi gniewni"
2. "Wspaniali bracia Baker"
3. "Powrót Batmana"
Cieszy mnie fakt, że teraz jest jej więcej w filmach niż w ostatnich latach.

Anaissa

Wilk, Powrót Batmana, Co kryje Prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones