Katharine Towne

Katharine Payne Towne

6,6
431 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katharine Towne

że ma taką niską ocenę tylko dlatego że była żoną Charliego Hunnama, który jak wiadomo jest ulubieńcem damskiej części tego portalu...

Skylaria

:D Mandy, zauwazylam ze on spada, dzis ma 83 miejsce, a ona? ma prawie taka sama srednia jak bill z Tokio Hotel, tyle ze w jej przypadku to wiemy ze to dziewczyna, a w tym drugim nie.

Skylaria

masz rację... jego fanki ją zdominowały!!! mi tam się on wcale nie podoba, ale żal patrzeć na aktorkę pod względem jej byłego męża i jego dorobku!!! OBURZAJĄCE :]

Skylaria

"który jak wiadomo jest ulubieńcem damskiej części tego portalu..."

A ja gościa nawet nie znam...

Skylaria

szczerze to głupie że tak myślicie. nie macie prawa oskarżaż fanów Charliego Hunnama. A zresztą czy to ważne jaką kto ma ocenę skoro i tak przyznaję ją najmniej obiektywne jury czyli poprostu fani. i mogę sie założyć że wszyscy daliście jej 10 w odwecie za taką niską średnią...

Skylaria

dokładnie o tym samym pomyślałam jak zobaczyłam jej notę:) pytanie tylko czemu po rozwodzie nie wzrosła? ;)

Skylaria

nie wydaje mi się, gdyby tak było to scarlet johanson, angelina jolie i wiele innych też by spadło, ja muszę się przyznać ze kojarzę ją z roli dość epizodycznych które zagrałby każdy, no cóż jest po prostu dość mierna. a co do jej byłego męża to chyba nie jest na tyle popularny by aż tak jego fanki zaniżyły jej ocenę..

Skylaria

A może jest słaba aktorką? Coś jak Karolak.

Panna_Freddy_K

Też tak pomyślałam gdy czytałam ten komentarz XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones