Jonny Lee Miller

Jonathan Lee Miller

7,6
7 339 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonny Lee Miller

Pojawiła się informacja, że ma zagrać Sherlocka w nowym serialu CBS "Elementary", którego akcja ma się rozgrywać we współczesnym Nowym Jorku. Dziwna sytuacja zważając na jego wspólną rolę z Benedictem Cumberbatchem w spekataklu Danny'ego Boyla, gdzie zamiennie grali Creature(pol.Istota?) i dr.Frankensteina.
Mam mieszane uczucia co do zasadności kręcenia tej produkcji, ale coraz bardziej zaczyna mnie to ciekawić. Ciekawe kto zagra Watsona.

Elizabeth_89

Mnie to ciekawiło do czasu gdy się dowiedziałam że ponoć ma to być... Lucy Liu. Yep, amerykanie musieli iść 'krok dalej' i w roli Watsona obsadzić KOBIETĘ. O ile sprawdziła się wersja uwspółcześnionego Sherlocka to to jest już moim zdaniem o jeden londyński (nowojorski?) most za daleko.

Panic_

Tak, tak wiem- jestem na bieżąco. No cóż jak robią femWatsona to czemu nie Sherlocka. Nie rozumiem ich procesu twórczego. Wyjdzie im z tego kolejny serial w stylu Mentalisty, Castle itd... Poza tym, że bohaterowie będą nosić nazwiska zapożyczone od ACD to reszta to już ich dziwny wymysł i ja tego jako modernizacji Sherlocka nie uznaje.

Elizabeth_89

Ja staram się nie oceniać dopóki nie zobaczę, ale idzie mi to naprawdę ciężko - femWatson + Sherlock w amerykańskiej produkcji... na razie nie ochłonęłam do końca po tej informacji, więc jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że pierwszej sceny seksu możemy oczekiwać gdzieś w okolicy drugiego odcinka. Mam mimo wszystko wielką nadzieję, że jestem w błędzie i nikogo zbytnio nie poniesie przy produkcji... Oby. Teraz ciekawa jestem kogo obsadzą w pozostałych rolach.

Panic_

Po takich rewelacjach po prostu już nie wiem czy wogóle chce to oglądać. A co do reszty obsady to po sieci krąży mem że Moriartego zagra Nicolas Cage :P i znowu ukradnie Deklaracje Niepodległości.

Panic_

W dodatku ta Watson ma być trzeźwą alkoholiczką, która pilnuje wychodzacego z odwyku Sherlocka. Jakoś tego nie kupuję.

angazetka

aktor w postaci Sherlocka Holmesa porażka to moje zdanie nie da się oglądać

Elizabeth_89

Shellock Holmes jest tylko jeden czyli, Robert :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones