Jenn Murray

7,1
1 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jenn Murray

Kapitalnie zagrała w Egzorcyzmach Dorothy Mills. Tyle charakterów i każdy inny. Jestem pod wrażeniem.

_paranoid_

Jej rola w "Egzorcyzmy Dorothy Mills" też mi przypadła do gustu. Moim zdaniem zagrała na bardzo wysokim poziomie. Rzeczywiście zagrać tyle różnych charakterów w jednej osobie to jest bardzo trudne, nawet dla starych aktorów, a co tu mówić dla takiej młodej aktorki. No życzę jej, żeby jej kariera aktorska potoczyła się w bardzo dobrym kierunku i marzę, aby zobaczyć ją w bardzo dobrych produkcjach filmowych, z nią w rolach głównych:). Pozdrawiam przedmówcę.

silenthill4

Popieram przedmówce w 100% zagrała fenomenalnie.

użytkownik usunięty
_paranoid_

Mi też przypadła do gustu. W "Egzorcyzmach.." zagrała fenomenalnie. Tu macie link do wywiadu z Nią: http://film.onet.pl/F,18843,1564332,1,artykul.html . Życzę Jej powodzenia!

_paranoid_

Mam nadzieję, że będzie nam dane zobaczyć ją w jakiś innych filmach. Nadaje się idealnie do charakterystycznych ról.

_paranoid_

To, co zrobiła w "Egzorcyzmach..." było wibitne. Żeby zagrać tyle charakterów w jednym filmie, naprawdę trzeba mieć duży warsztat aktorski i jakieś doświadczenie. A ja się tu patrzę i jedynie dwa filmy. Duży talent.

olunia_666

Podpisuję się pod opiniami użytkowników na górze. Wygląda na młodą osóbkę , a zagrała w "Egzorcyzmach Dorothy Mills" naprawdę rewelacyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones