CoolioI

Artis Leon Ivey Jr.

5,3
147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Coolio

Ten koleś kompletnie nie potrafi grać. Kompletnie. Ani trochę. W ogóle.
Wyrażam swoje oburzenie, że ma prawie 8/10 i powiem to głośno: ci, którzy mu dają tyle gwiazdek za aktorstwo bo ma kilka (czy więcej) fajnych piosenek to DEBILE.

Proszę o tytuł filmu, w którym dobrze zagrał, a obejrzę i zmienię swoją punktację (1/10).

Nie twierdzę, że się tak znam na kinie czy aktorstwie, ale skoro widzę i słyszę, że ktoś gra jak Mroczek to chyba mnie zmysły nie mylą.

Ametria

zgadzam sie, moja srednia jego filmow to 2,9. Lubie jego piosenki, ale jak mozna go nagradzac za gre aktoska? Jest naprawde kiepski. Ja daje mu mocne 2.

emu_

W sumie to skoro nagrywał utwory do filmów to można dać mu ocenę za utwory. Przecież ocenia się tu nie tylko aktorstwo(np. reżyserów nie oceniasz za aktorstwo). Poza tym co przeszkadza Wam jego ocena skoro i tak nie ma go w rankingu i prawdopodobnie nigdy nie będzie.

FiliTV

to, że zrobił jedna dobrą muzyke do filmu (nie widzialem drugiego,wiec nie oceniam) nie oznacza, że jego ocena podskoczy. No bo jak ma się znaleśc w rangingu, skoro jest kiepski?

emu_

Ja tylko mówię, że ktoś go może oceniać tutaj jako kompozytora, a nie aktora i wstawia mu tę np. 10...

Ametria

Popowy murzyn radiowy!

Ametria

Daję mu 0/10 bo to amerykański murzyn z USA - czyli wróg Rosji!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones