Bella Heathcote

Isabella Heathcote

6,8
4 067 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Heathcote

Data urodzenia: 1988-06-24

1985
Sąsiedzi
Neighbours
Amanda Fowler

Jakim cudem grała w serialu 3 lata przed swoim urodzeniem ?

syrrop

Ile można tłumaczyć, co raz ktoś pyta o to samo. Seriale ciągnące się latami są w filmwebie pod datą emisji pierwszego odcinka. Moda na sukces ma 1988 r., Klan 1997. Jeżeli serial jest nadawany od 1985, to mogła wystąpić w odcinkach nawet z 2012 a i tak data będzie 1985.

GG06

Zwykle w takich przypadkach przy serialu nie jest napisane np. "1985", tylko np. "1985-1995", żeby było wiadomo do kiedy to kręcili.

moooras

Z tym że, jak zauważa GG06 TRWAJĄCE seriale nie mogą mieć daty zakończenia emisji ;)

onesmile

A ja z chęcią ogromną ozłocę tego, kto mi poda prawdziwą datę zakończenia "Mody na Sukces", czy chociażby "Klanu" :D

syrrop

To tak wielki problem uruchomić mózg? Wystarczy odrobinka inteligencji i dobrej woli, ale niektorzy nie lubą korzystać z myślenia bo glowa zaczyna ich boleć, ale poćwicz, w życiu sie przyda. Nie sądzisz ze serial kręcony jest dlużej niż w jednym roku? Dziś w klanie grają dzieci których nie bylo na świecie w momencie gdy kręcili już ten serial. Jakim cudem? Możesz mi powiedzieć jakim cudem?

Xerxo

Mogę. Ale mi się nie chce.

syrrop

To świadczy wylącznie to Tobie. Przykro mi, ale nie ma juz ratunku. Głupota jest wrodzona.

Xerxo

Jeśli zamierzasz mnie oceniać tylko na podstawie dwóch komentarzy to masz rację - nie ma już ratunku. Trolololo ;)

syrrop

Oceniłem tylko i wylącznie to co napisałeś. A to co piszesz samo świadczy o Tobie.

Xerxo

Skoro tak twierdzisz, to masz naprawdę ograniczony światopogląd. Pozdrawiam.

syrrop

Ograniczoną to masz inteligencję. Udowodniłeś to zakładając ten temat. Nikt już nic nie musi dodawać.

Xerxo

Twoje pierwsze wypowiedzi cechowało chamstwo. Chamstwo wiąże się najczęściej z brakiem inteligencji. Ja jednak nie oceniam tak powierzchownie, Widzę jednak brak logiki w twoim rozumowaniu. Najpierw piszesz, iż głupota jest wrodzona. a potem, że oceniłeś tylko i wyłącznie to, co syrrop napisał. Gdybym oceniał po twojemu, powinienem się wzburzyć i napisać: Tak ciężko pomyśleć? Jak można pisać takie głupoty. Jednak nie będę się denerwował, chcę tylko spokojnie wytłumaczyć ci co i jak, chociaż możliwe, iż sam to wiesz, a to, co napisałeś wynika jedynie z potrzeby zwrócenia na siebie uwagi i frustracji życiem, bo takie agresywne zachowania najczęściej o tym świadczą. Nie masz podstaw do pisania takich stwierdzeń o osobie, która założyła ten temat.

pawelhc91

Mam mocne podstawy.

Xerxo

Ooo, kolejny psychoanalityk?

Awgwa

Gdzie?

użytkownik usunięty
syrrop

Bo jest bardzo ładna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones