PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10340}

Wspaniali bracia Bakerowie

The Fabulous Baker Boys
6,8 2 410
ocen
6,8 10 1 2410
Wspaniali bracia Bakerowie
powrót do forum filmu Wspaniali bracia Bakerowie

... ale troche kiepsko śpiewa! :))) Pomimo tego i tak z dosyć dużą przyjemnością oglądałem ten film właśnie ze względu na Michelle, bo nie ukrywam, że panowie Bridges wypadali raczej średnio... :(

Kichus

Michelle nie śpiewała w tym filmie. Głos był podkładany.

ocenił(a) film na 4
No_5

Michelle wykonala sama wszystkie piosenki.

ulla

No częściowo się zgadzam. Nie wszystkie - "Feelings" (która wypadła moim zdaniem najsłabiej) zaśpiewała ze współpracą z jakąś tam Winifred czy coś takiego.

ocenił(a) film na 10
No_5

to nieprawda. Michelle sama zaśpiewała WSZYSTKIE piosenki. Specjalnie sie przygotowywała, zresztą sama w jakimś wywiadzie to potwierdziła, mówiła też że sprawiało jej to na początku dużą trudność, bo nie śpiewała od wielu lat, od filmu Grease, a nawet do Greasa sie nie przygotowywała.

Poza tym uważam że zaśpiewała w tym filmie cudownie, w ogóle muzyka z "Wspaniałych Braci Baker" jest cudowna.

ocenił(a) film na 10
Kaczka_Kamil

sorry, pomyłka. To prawda- w wykonaniu piosenki 'Feelings' pomogła jej ta babka Winifried(/?)

Kaczka_Kamil

kiedy ona śpiewała feelings?? w którym momencie, bo naprawdę nie pamiętam

ocenił(a) film na 10
SatineNic

to był chyba któryś z ostatnich występów. +/- po lub przed "Making Whoopie"

ocenił(a) film na 10
Kaczka_Kamil

jutro przejrze film i napiszę. Teraz to ja też nie wiem kiedy to było.

ocenił(a) film na 10
Kaczka_Kamil

to jest +/- w 78 minucie filmu, jak Susie mówi Jackowi, że odchodzi od nich, po wspólnie spędzonej nocy.

Kichus

kiepsko śpiewa?? ja lubię jej głos, być może dlatego, że nie jest wysoki. i bardzo podobało mi się wykonanie piosenek przez Michelle.

SatineNic

Ja też bardzo lubię słuchać piosenek w wykonaniu Michelle Pfeiffer.
Rzecz gustu ;)

ocenił(a) film na 7
h_anka

Mi osobiście się bardzo podobało wykonanie piosenek przez Michelle. I do tego wyglądała pięknie. ;)

Spodziewałam się wyższej sredniej. Film dostaje ode mnie 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones