PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463894}

W obliczu przeznaczenia

Personal Effects
6,7 6 330
ocen
6,7 10 1 6330
5,3 3
oceny krytyków
W obliczu przeznaczenia
powrót do forum filmu W obliczu przeznaczenia

gra aktorska

ocenił(a) film na 6

Ashton Kutcher nie daje rady jako aktor dramatyczny

ocenił(a) film na 7
Achrem

calkowicie sie zgadzam. Ta jego sztucznie ponura mina i dziwne, przypadkowe usmiechy byly tragiczne.... totalnie nie pasowal do tej roli. Ale pomimo to uwazam ze film byl dobry

goomis85

nie zgadzam sie,dobrze mu pooszło,az sie zdziwilem..

Achrem

a ja nie wiem;p oglądałem z lektorem, więc nie mogę się wypowiedzieć, jak sobie do końca poradził... w sumie, jedyny zgrzyt wywołała sama jego obecność w obsadzie - przyzwyczaił nas do zabawnych ról i mój stereotypowy mózg nie mógł się tak szybko przestawić.

Jak już to zrobił, było OK.

Achrem

Tu się nie zgodzę...
Początkowo jak zobaczyłam, że to dramat to stwierdziłam, że to nie może być z Kutcherem. Nie wyobrażałam sobie tego. Po obejrzeniu filmu jestem mile zaskoczona, że Ashton świetnie radzi sobie nie tylko z komedią:) naprawdę jego gra była bardzo dobra, moim zdaniem.

karola96_filmweb

Zgadzam się z tobą : )

Achrem

Bo jesteście do niego uprzedzeni.
Gra w swoim stylu i w rolach, w jakich się sprawdza. I to wystarczy. Dla mnie jest ok.

ocenił(a) film na 6
Achrem

Zgadzam się,że Kutcher nie powala aktorsko, i nie jest to kwestia uprzedzenia- to raczej kwestia subiektywnej oceny.Dramatyczna gra Kutchera jest mocno naciągana,ale przynajmniej nadrabia wizualnie :)

Achrem

A ja się nie zgadzam. Chociaż nie przepadam za nim i jego standardowymi rolami, uważam, ze zagrał bardzo przyzwoicie - byłam prawdę mówiąc bardzo tym zdziwiona. Patrząc na niego, zapomniałam całkowicie, ze jest aktorem płaskich komedii i bohaterem hollywoodzkich romansów a widziałam tylko jego filmową postać i chyba o to w aktorstwie chodzi !

ocenił(a) film na 7
Achrem

Również jestem zdania ,że poradził sobie zadziwiająco dobrze. Mimo ze jego nazwisko w obsadzie trochę mnie zaskoczyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones