PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102155}
4,9 209
ocen
4,9 10 1 209
Trespassing
powrót do forum filmu Trespassing

Film bardzo przypomina Teksanska Masakre - 3 mezczyzn 2 kobiety i morderca super wygladajacy! Pomysl z ta czaszka psa byl EXTRA! Mial tez fajny caly stroj obdarty, wedlug mnie jeden z najfajniejszych filmowych mordercow w stroju :) zaraz po leatherfac'e i krzyku :)
Film trzyma w napieciu, nie jest tu tak duzo krwi jak w niektorych horrorach typu Martwica Mozgu - ktory nie jest wogole straszny.
Nie rozumiem czemu sa takie zle komentarze na temat tego filmu ?!
przeciez ten film jest bardzo dobry.
Polecam wszystkim, którzy lubia filmy typu Texanska Masakra Pila Mechanicza, Piatek 13-ego, Malevolence itp.

ocenił(a) film na 10
Rzeznik_z_Watykanu

Przynajmniej jednea osoba która ma świetny gust:-))Zgadzam sie z toba film jest po prostu zarąbisty.Nie wiemczego inni sądza ze jest kiepski,denny itp.Ja uwazam ze jest superrr.I ty jak widac tez.Tak trzymac.
Pozdrawiam serdecznie...

ocenił(a) film na 10
warning

No ja ciebie rowniez pozdrawiam :) zmienilem nick bo zapomnailem hasla do tamtego konta :P

ocenił(a) film na 7
Poznaj_Rzeznika

Mnie również film się podobał, wprawdzie uważam, że 10/10 to przesada, ale film był fajny. Trzymał w napięciu, dezorientował (co lubię), a nawet straszył. dla mnie 7/10, uważam, że średnia filmu jest za niska. Film jest dużo lepszy od niektórych horrorów które mają wyższą ocenę....

Rzeznik_z_Watykanu

Jaki "Malevolence" masz na myśli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones