PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230376}

Pterodaktyl

Pterodactyl
2,9 1 333
oceny
2,9 10 1 1333
Pterodaktyl
powrót do forum filmu Pterodaktyl
MrMu

Tak czy siak nie wyglądały aż tak źle. Natomiast fabuła i naiwność bohaterów były tak bardzo żałosne i nieudolne, że z czystym sumieniem stawiam mu 1. Ponad 400 ocenionych filmów i tylko ten otrzymał taką ocenę. Długo myślałem nad tym wyborem, w końcu 1ki zazwyczaj stawiają trolle, ale stwierdziłem, że w tym przypadku to w pełni uzasadnione. A szkoda, bo prehistoryczne gady to naprawdę świetny temat. Park Jurajski dla odmiany był o stokroć lepszy :)

Micman1995

Ale co tu porównywać arcydzieło zrobione za miliony dolarów z typowym gniotem za 15 000... ;)

A oglądałeś "Atak jurajski"? Ja po samym zwiastunie (zmarnowałem sobie 90 sekund życia) oceniłem film na 1. ;P

MrMu

No tak, gnioty mają to do siebie, że już po zwiastunie można stwierdzić, że zanosi się na niezły kicz :p ale dla zabawy, na przykład w gronie przyjaciół można obejrzeć i się pośmiać. Chociaż filmy powinno się mimo wszystko oceniać po obejrzeniu. Dla zasady.

Dużo zależy też od tego, czy tak do bólu żałosny film zrobiony został z premedytacją, czy twórcy naprawdę się silili i po prostu wyszedł im kicz. "Ataku jurajskiego" nie oglądałem. Widziałem za to "Park Jajcarski" - dosyć zabawną parodię tego jurajskiego. Co do parodii jeszcze, klasyką gatunku były "Kosmiczne Jaja" - bardzo lubię SW, a uśmiałem się przy niej :)

Ale wiesz, najgorsze jest i tak to, że mam na jednej płycie trzy części Parku Jurajskiego i dodanego do nich "Pterodaktyla" w takiej formie, jakby to były tak samo dobre filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones