PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464586}

Obcy kontra łowca

Alien vs. Hunter
1,7 421
ocen
1,7 10 1 421
Obcy kontra łowca
powrót do forum filmu Obcy kontra łowca

Dawno nie oglądałem głupszego filmu. Niestety to nie ma nic wspólnego z prawdziwym 'Alienem'. Ktoś próbuję zbić kasę na podobnym do oryginału tytule. Alien w tym filmie wygląda jak skrzyżowanie oryginalnego Aliena z pająkiem i Jason'em Voorhees'em. A Hunter to coś podobnego do ryja świni w masce przeciwgazowej z wokiem na głowie. Montażysta filmu był chyba ślepy, scenariusz i dialogi zwalają z nóg swoją bezmyślnością, a aktorstwo bywa lepsze w podrywaczach.pl, a reżyser jest chyba alkoholikiem. Stracone 85 minut, które można przeznaczyć na wiele ciekawszych zajęć. Miałem dać 2 punkty, ale po najgłupszej końcówce jaką widziałem w filmie nota zostaje obniżona. Daję 1.5 punktu, a nie 1, bo uśmiałem się jak głupi z kostiumów i efektów specjalnych w tym pseudofilmie. Zdecydowanie nie polecam.

_illusion_

Obejrzałem ten film i niestety zgadzam się w/w film nie jest zbyt interesujący a tytułowy alien to "Skrzyżowanie oryginalnego Aliena z pająkiem i Jason'em Voorhees'em" Cóż, szkoda na takie coś pieniedzy i czasu liczyłem na coś lepszego, dużo lepszego, ale niestety sie przeliczyłem. Porównywać go do poprzednich obcych to nawet nie warto bo nie ma co ...

ocenił(a) film na 10
_illusion_

Wysoko oceniłeś ten film:P... No ale nie ma co... kostiumy i efekty wymiataja :D

ocenił(a) film na 1
myk92

No cóż. Jak dla mnie ocena jest adekwatna do tego co widziałem na ekranie. Film jest naprawdę beznadziejny i co chwilę padają zdania typu: 'he's dead', 'she's dead', 'is she dead', 'is he dead', dead dead dead. To słówko powtarza się tam chyba co dwa zdania. A poza tym to film posiada chyba najgłupszą końcówkę w dziejach kina. Po prostu rozwaliła mnie na łopatki. Jak Hunter zdjął ten nocnik z głowy i odpalił fajkę to myślałem, że padnę ze śmiechu. Tak czy tak, nie polecam tego filmu nikomu, bo po prostu szkoda na niego czasu.

ocenił(a) film na 1
_illusion_

no wiesz nie psuj innym zaskakujacego zakonczenia ;) akurat w koncowce sa najbardziej kluczowe sceny filmu. Widze ze scenarzysci zostawili "furtke" dla AvH 2 ;)

ocenił(a) film na 1
Luki_1

Ale nie popsułem, napisałem tylko, że zdejmuje nocnik z głowy i odpala fajkę. Jak sobie nawet teraz o tym pomyślę to śmiać mi się chce. Nie oglądajcie tego. Szkoda waszego czasu.

ocenił(a) film na 1
_illusion_

dobry film do celow szkoleniowych jak nie krecic filmu :)

ocenił(a) film na 1
Luki_1

A ten łowca to on miał jakis skafander czy akwalung z z czerwoną szybką?
Film badziewny, nie polecam nikomu....

Luki_1

wez powiedz ta koncowke bo nie chce im budzetu napedzac i isc do kina a chce sie posmiac:D

ocenił(a) film na 1
gajek_kuba

No napisałem o końcówce. I to dwa razy o ile się nie mylę.

ocenił(a) film na 1
_illusion_

reżyser utwierdził mnie w przekonaniu że robi kiepskie filmy,
nie pozostaje mi nic innego jak 1/10 i to jest przykre,bo chciałem dać
wyższą ocenę,ale nie jestem w stanie proszę mnie zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones