PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150884}
6,9 355
ocen
6,9 10 1 355
Kaho Naa... Pyaar Hai
powrót do forum filmu Kaho Naa... Pyaar Hai

No cóż. Film ewidentnie dzieli się na momenty świetne i na te kiepskie do bólu. Pierwsza połowa zrobiła na mnie dziwne wrażenie, właściwie oglądałam ją nie bez przyjemności, a jednocześnie dobijał mnie do ściany cały banał tej historii (miłość od pierwszego wejrzenia w sposób nie tak romantyczny, jak by można było, przeznaczenie które na chama za wszelką cenę chce ukochanych połączyć i wszystko, absolutnie wszystko dzieje się tylko po to) oraz zastosowanie tradycyjnych już dla niektórych produkcji środków typu "trzykrotne powtórzenie ujęcia w którym bohaterka odsłania swą twarz zza chmury długich włosów", "bohater który marzy o śpiewaniu na scenie, ma w swoim repertuarze aż jedną piosenkę, którą wciąż nuci, a której słowa brzmią: "hmmmmmmmm" " i tym podobne. Jednym słowem, fabuła bardzo poniżej poziomu, miejscami czułam się, jakby wciskali mi historyjkę dla dzieci. Nie podobała mi się też muzyka, teledyski tym bardziej. I tak sobie myślę, że ta odczuwana przeze mnie przyjemność wiązała się z tym, że sięgnęłam po tę, kolejną już, produkcję z Bollywood po długiej jak dla mnie przerwie:) Ale w połowie film się nieco zmienia. Pojawia się wątek kryminalny i muszę przyznać, że naprawdę fajnie go pociągnięto. Nareszcie pojawia się nowa miłość i ona zrobiona jest już ciut bardziej romantycznie. Oczywiście, w drugiej połowie film wciąż jest przeplatany kiepską muzyką i bardzo banalnymi pomysłami scenarzysty, ale ten przeplatający się wątek kryminalny zrobił swoje i trzymał akcję w całości, a widza (tj. mnie) w napięciu. Choć i tak było wiadomo, jak to się skończy:) Podobał mi się też wątek z młodszym bratem Rohita (prawdę mówiąc, był on bardziej romantyczny od miłostki bohaterów w części pierwszej, mimo że dotyczył miłości pomiędzy rodzeństwem). I muszę przyznać, że Hrithik zagrał bardzo dobrze, więc fankom film pewnie się spodoba - to cud, że potrafił wycisnąć coś więcej z tak szablonowych postaci, jakie przyszło mu zagrać;) Ode mnie film ma 5/10. Trudno ocenić, zobaczyć można. W ostateczności oczywiście;))

oldschool_punk00

Też mnie irytują te 3- krotnie powtarzane ujęcia, częściej spotykane w starszych filmach, na szczęście teraz już tak nie robią. ;P

Dla mnie to film na raz, słabe piosenki, pierwsza połowa się dłuży, druga jest znacznie lepsza, zakończenie także wg mnie naciągane tzn. zaręczyny ( przez cały film Sonia wzdycha do innego faceta, aż tu nagle, 2 minuty przed końcem zakochuje się w innym, co prawda wyglądającym jak poprzedni ;P) Nie podobała mi się główna bohaterka, była też kiepsko zagrana. Hrithik wypadł w porządku jak na debiut.

_Summer_

A ja mam uwagi co do brakującego zakończenia.. Cały czas miałam nadzieję, że tych dwóch Hrithików coś łączy. Obojętnie co. Mogli być bliźniakami, których nieszczęsny los rozdzielił, mogli tego pierwszego sklonować, albo porwać marsjanie, gdy był dzieckiem. Nawet wersję z duchem (czyt. Paheli) bym tutaj uznała. A tu lipa, nic się nie stało. zero wyjaśnień. Przecież to niemożliwe żeby obcy facet był tak podobny do drugiego. No ale juz się przyzwyczaiłam, że w Bollywood wszystko możliwe.
Był nawet wątek jak Ameesha była u rodziców Raja i zaczęła co nieco wypytywać. Myslałam, że pociągną dalej ten wątek. A tu jednak się zawiodłam. Dlatego obniżyłam ocenę.

ocenił(a) film na 6
_Summer_

Zgadzam się. II połowa lepsza;Anupam z całej obsady najlepiej zagrał, jego (postaci) wspólnicy są przeciętnie zagrani. Patel w pewnym momencie gra sztucznie i zupełnie nie pasuje do HR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones