PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570313}
7,5 93
oceny
7,5 10 1 93
Glenn Owen Dodds
powrót do forum filmu Glenn Owen Dodds

Krótki ,nieprzewidywalny,zajebisty,bajecznie nietuzinkowy -naprawdę warto :)

ocenił(a) film na 9
clarencefilmweb

dokładnie :) to tytułowy bohater był w końcu Bogiem czy oszustem ? :) genialny film, żałowałem, że taki krótki

ocenił(a) film na 10
artufcb

Nie bluźnij Przyjacielu bo pójdziesz do piekła.Jak możesz mieć wątpliwości ? On o Tobie tez wszystko wie,o Twoich nocnych figlach ,o Twoich niemoralnych myślach i tak dalej.Wiesz jak to było -" Błogosławieni ci ,którzy w Australii nie byli ,a uwierzyli" :)))

clarencefilmweb

gdzie można obejrzeć ten film?podajcie strony jak coś :)

ocenił(a) film na 10
Gocha9307

Film był emitowany kilkakrotnie na Canale +. Gdzie można go jeszcze znaleźć nie mam pojęcia.Jest króciutki więc może poszukaj już na Youtube ?
pozdro :)

ocenił(a) film na 10
clarencefilmweb

Szukałem na youtube ale nie znalazłem.Są tylko trailery ale radziłbym ich nie oglądać bo zbyt dużo zdradzą . Cały urok tego filmiku polega na zaskoczeniu i nieprzewidywalności.Moja rada -nawet nic nie czytać o tym filmie,nie szukać opisów,zobaczyć go kiedyś tak zwyczajnie ,"z marszu" (tak jak ja miałem to szczęście:) i wtedy albo staniesz się wierzącą albo i nie :)))
Za 10 lat zrobimy w Australii jakiś zlot wyznawców tego filmu pod hasłem - "Wolna miłość,trawka,winko/piwko,,śpiew i Glenn jako wisienka na torcie" i albo się tam zobaczymy albo i nie .Ja i Glenn w każdym razie będziemy czekać :))))))))))))))))

clarencefilmweb

Szukałam już wcześniej tego filmu i również nie znalazłam ;(.A co do wiary to już jestem wierząca :).Mam nadzieję że jak najszybciej uda mi się go znaleźć,bo ciekawość mnie strasznie zżera,szczególnie po twoich krótkich opisach,za które dziękuje:).A na ten ,,zlot" to i może bym była chętna,ale odpowiem dopiero jak obejrzę film,bo wolna miłość,trawka i winko nie za bardzo mnie interesują :P,no chyba że to nie miało podtekstu erotycznego:))

ocenił(a) film na 9
Gocha9307

Film bardzo intrygujący, ciekawy, zaskakujący, świetna gra aktorska. Co do wiary to obejrzenie go nie przekonam, bez przesady.

tomislaf

Oglądałeś go w internecie?Jeżeli tak to mógłbyś podać jakiś link?:)

ocenił(a) film na 9
Gocha9307

Oglądałem na Canal+. Szukałem w internecie długo ale nigdzie nie ma, niestety.

Gocha9307

Pojawił się na AleKino! w cyklu "AleKrótkie: Zabawy z absolutem".

ocenił(a) film na 10
tomislaf

O stawaniu się "wierzącym" lub nie po obejrzeniu "GOD"to był żart . Miałem słowo wierzący wziąć w cudzysłów bo chodziło mi bardziej o wiarę w Glenna :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
clarencefilmweb

http://www.dailymotion.com/video/xcjbyb_grand-ecran-n-1-glenn-owen-dodds-en_shor tfilms
prosz. wujek Google mi powiedział ;)

ocenił(a) film na 8
ladyull

fałszywy alarm... długość mi się zgadzała, ale niestety na filmie siedzą producenci. z góry przepraszam za wprowadzanie w błąd :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones