PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32559}

Gdy zjawią się obcy

When Strangers Appear
6,6 973
oceny
6,6 10 1 973
Gdy zjawią się obcy
powrót do forum filmu Gdy zjawią się obcy

Obejrzałem ten film z uwagi na Radhę Mitchell, którą polubiłem w Silent Hillu.
W tym filmie Radha m.in. klnie, krzyczy, ucieka, jest cała przemoczona, kopie, wspina się, jest umorusana, walczy, płacze, rzuca przedmiotami i wywija tasakiem. W każdej ze scen przykuwa uwagę :)
Akcja toczy się wartko, nie wiadomo kto jest dobry a kto kłamie. Rewelacyjna muzyka przez cały film świetnie potęguje napięcie, jak w najlepszych filmach mistrza Hitchcocka.
A za samo zakończenie musiałem dołożyć jedną gwiazdkę. Świetnie zmontowane. Tarantino byłby dumny. Słowem - bardzo dobry thriller.

Po napisach końcowych jest jeszcze jedna scena - co wydarzyło się nieco później...

ocenił(a) film na 7
Kriss_11

Rzeczywiście - tani, ale zaskakująco złożony i dopracowany. Są emocje, jest świeżość.
7+/10

ocenił(a) film na 8
Kriss_11

Nic dodać nic ująć. Fani QT nie będą zawiedzeni.

ocenił(a) film na 8
Kriss_11

Wrażenia mamy widzę bardzo podobne

Kriss_11

Gdzie mogę obejrzeć ten film za darmo ?

Kriss_11

Jaka jest scena po napisach końcowych bo mi w połowie napisów zakończył się film ?

ocenił(a) film na 6
Ricky79

Dwóch kolesi przyjeżdża na zdemolowaną stację i demolują ją jeszcze bardziej wszystko nagrywając. Jeden z kolesi znajduje "tę" pytę CD i koniec.

simonetti

Dzięki chociaż to po 6 latach juz filmu nie pamiętam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones