PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32559}

Gdy zjawią się obcy

When Strangers Appear
6,6 973
oceny
6,6 10 1 973
Gdy zjawią się obcy
powrót do forum filmu Gdy zjawią się obcy

Barry Watson

ocenił(a) film na 2

Jest jedyną dobrą stroną tego filmu. Niestety szybko ginie. Zapowiadało się ciekawie, a jest krótko i nudnie. Chwilami nie wiadomo kto jest kim, po co jest i dlaczego, rozwiązanie jest naiwne i głupie, a ostatnia scena to przegięcie. Trudno również uwierzyć, że w roli głównej wystąpiła ta sama aktorka, która zagrała później żonę Jamesa Barry'ego w "Marzycielu".

Shiloh

Ginie 20 minut przed końcem filmu, więc raczej nie tak szybko..
Moim zdaniem film jest ciekawy i gra z widzem, aby ten się wahał kto jest dobry a kto zły...
Zakończenie może przesadzone, ale nie odpycha, wręcz przeciwnie fajnie się ogląda
pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
rvaart1123

Dla mnie zginął szybko, zwłaszcza że po występie w "Siódmym niebie", serialu w swoim czasie moim ulubionym, był już dla mnie już kimś w przemyśle filmowym (szkoda, że dziś mało kto go kojarzy). Ja tam nie zastanawiałem się, kto był kim, bohater Watsona był dla mnie jednoznacznie pozytywny, a jedyny moment, w którym miałem wątpliwości, to ten, w którym uderzył policjanta. Końcówka - kolesiówa chce zapalić papierosa, ale spryskiwacz jej go gasi. Serio? I ta scena po napisach z gościami, co znajdują płytę? Po co? Niby furtka do następnej części, która, jak gotów jestem się założyć, nigdy nie miała powstać? Do chrzanu z taką żenadą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones