PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10302}

Głębia oceanu

The Deep End of the Ocean
7,0 12 046
ocen
7,0 10 1 12046
Głębia oceanu
powrót do forum filmu Głębia oceanu

to jest wg mnie film psychologiczny ukazujacy zachowania przemyslenia emocje ludzi ktorzy znalezli sie w takim polozeniu i to jest najwazniejsze w tym filmie
pewnie film nie ukazuje tak wyraziscie wszystkich przemyslen bohaterow jak w ksiazce (ktorej nie czytalem i dlatego trzeba bedzie przeczytac) ale nie czytajac ksiazki i tak czuje sie co oni mysla wiec film uwazam za udany mimo trudnego i malo komercyjnego gatunku
ale rozumiem ze wiekszosc ludzi spodziewala sie po opisie sensacji i niezlej akcji ktora zreszta tez nie jest zla

ocenił(a) film na 7
tomek_66

Nie wiedziałam że film jest na podstawie książki - dzięki za informację, na pewno przeczytam.
Dla mnie najmocniejszym punktem filmu jest gra Michelle Pfeiffer - autentycznie uwierzyłam w jej postać, w to co przeżywała i jakie emocje nią targały, przedstawiła to bardzo prawdziwie. Sam film jak na przedstawianą historię w mojej ocenie mógłby trwać spokojnie te 20 minut dłużej, ponieważ mam wrażenie że od mniej więcej środka filmu, twórcy okrajali pewne sytuacje.

ocenił(a) film na 8
tomek_66

Zgadzam się z Tobą w 100%. No ale cóż do takiego kina trzeba porostu dorosnąć. A swoją drogą dziwię się innym że wybierając dramat spodziewali się w nim fajerwerków rodem z Matrixa.

ocenił(a) film na 5
techno_star

Jestem dorosly, duzo przezylem, bardzo lubie dramaty, ale... ten film mnie zupelnie nie porwal. Jednym slowem: zawiodl mnie - 5/10.

ocenił(a) film na 5
tomie_2

Otoz, plytki, powierzchowny, naiwny, sztuczny… pachnie tez kinem TV, takie 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones