PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10302}

Głębia oceanu

The Deep End of the Ocean
7,0 12 046
ocen
7,0 10 1 12046
Głębia oceanu
powrót do forum filmu Głębia oceanu

widziałam go wczoraj na polsacie
Na takie filmy warto czekać :)

ocenił(a) film na 9
AsiulkA

reklamy w polsacie psują efekt... niestety ;D

Kaczka_Kamil

To nie zmienia faktu że film był naprawde fajny :)
Pozatym już wole oglądać film z reklamami niż gdyby wogule go nie emitowali :) pozdrawiam

AsiulkA

"fajnosci" filmu nikt niepodważa, ale reklamy i rosnąca irytacja podczas ich emisji psuja cały EFEKT. Dlatego TV ogladam tylko dla serwisów informacyjnych, a nie dla filmów. a kiedy którys z "jogurtowych" kanałów zamierza puścic coś ciekawego - wówczas dziękuje Bogu za dobrodziejstwo internetu . Polecam wszystkim.

sokoleoko007

Dokładnie, świetny film, a tu nagle coś o ogromnych owocach jogobelli :)
Film dziś widziałam na Polsacie. Uważam, że jest fantastyczny. Pozdrawiam wszystkich fanów Michelle!

ocenił(a) film na 8
sokoleoko007

Na TVP obecnie nie ma

ocenił(a) film na 8
Kaczka_Kamil

NA TVP 1 OBECNIE NIE MA

ocenił(a) film na 9
AsiulkA

Nie lubię dramatów, ale nie było co dzisiaj zbytnio co oglądać, to włączyłem tv i go oglądnąłem. Wrażenie...Film rewelacyjny. Niesamowita gra bohaterów, ich uczucia, po prostu jakby parę głupich niedoróbek to miałbym 10/10. Tak głupio się przyznać, ale pod koniec filmu, jak Ben/Sam przyszedł do więzienia do Vincenta, ich rozmowa i zwierzanie się, to mi łzy poleciały. Także poprzez takie emocje u mnie ma solidne 9/10.

Minusem jest trochę jakby końcówka. Za szybko się to wydarzyło, prawie bez emocji rodziców, którzy patrząc przez okno, zachowywali się jakby, to przewidzieli. Takie zwykłe "aha fajnie".

ocenił(a) film na 9
AsiulkA

tak zgadzam sie film piękny x)
na końcówce to płakałam. Oby było wiecej takich filmów ;pp

użytkownik usunięty
AsiulkA

piękny film ;) oby było takich więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones