PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4153}

Bez wyjścia

No Way Out
7,0 7 399
ocen
7,0 10 1 7399
Bez wyjścia
powrót do forum filmu Bez wyjścia

FIlm się strasznie zestarzał jednak te zakończenie mnie zniszczyło. Polecam! Niby wszystko sie juz w kinie widziało a tu boom szczena na ziemii.

ocenił(a) film na 7
Wojtek_dpo

Śmiem wątpić. Domyśliłem się prawdy w połowie filmu kiedy tylko zaczęli ścigać Juriego. Jest wiele lepszych miażdżących zakończeń by wymienić chociażby "Innych" "Memento" "Prestiż" "Fight Club" czy dość niedawno nakręconą "Sierotę".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
goodfiles26

hahaha :D
dobrze powiedziane ;]

Barfly

Faktem jest,że prawdy można się domyślić znacznie wcześniej,ale film jest całkiem udany.Ja się domyśliłem wszystkiego trochę później niż Ty,ale przed zakończeniem filmu.Wcześniej miałem lekkie podejrzenia.Ale nic to nie umniejsza filmowi,który jest sprawnie zrealizowanym thrillerem.

orphe

O co chodzi z tym psycholem zorientowałem się w chwili, gdy pokazali w przed kompem w ciemnym pomieszczeniu.

ocenił(a) film na 5
Barfly

A ja nie rozumiem, jakim sposobem Costner dostał zaproszenie od sekretarza obrony do Pentagonu. Przecież tego wywiad radziecki nie mógł zorganizować. A w takim razie kiedy "Jurij" dostał misję "poznania bliżej" tej miłej pani (kochanki sekretarza obrony) - zanim znalazł się w Pentagonie, czy jak już dostał tam pracę. Trochę to wszystko naciągane moim zdaniem. To, że sobie "wymyślili" Jurija, który okazał się prawdziwym agentem. No ale nie będę się czepiał na siłę :)

ocenił(a) film na 8
Wojtek_dpo

Zgadzam się, zakończenie miazga po prostu !! Poza tym Hackman i Costner ze swoich najlepszych lat.

ocenił(a) film na 7
mattt1987

Film dobry ale bardzo nie równy, początek romans, środek naprawdę dobry , zakończenie śmieszne .

ocenił(a) film na 6
Wojtek_dpo

dobra o co chodzi w zakończeniu bo nie bardzo rozumiem

ocenił(a) film na 4
Sylar_Heroes

dwaj sovieccy agenci, jeden pod koniec misji kreta wielo wielo letniej przechodzi na strone usa -costner kevin life style ,Drugi oddaje życie ,za przydenta usa<samobujstwo z wzięciem winy> a najwięcej mącił, słowem hw

ocenił(a) film na 6
Wojtek_dpo

Jak dokładnie zrozumieć to zakończenie ? Większość czaję, ale i tak nie do końca... :/

ocenił(a) film na 7
Wojtek_dpo

film ok ale końcówka zaskoczyła mnie totalnie:)

ocenił(a) film na 9
snorliman

Mnie też!

ocenił(a) film na 9
Wojtek_dpo

Film był klasyką za czasów VHS, oglądając go jako dzieciak był jednym z ulubionych i ze względu na mój wiek zakazanych:) Cóż łezka się kręci, ale mimo lat film dalej doskonały, porównajcie sobie ze zrealizowanym blisko 20 lat później SALT z Jolie, bez porównania:)

ocenił(a) film na 6
Wojtek_dpo

Szkoda, że tylko zakończenie.

ocenił(a) film na 8
Wojtek_dpo

Kompletnie nie zrozumialem sytuacji ze środka filmu, gdy ratował koleżankę kochanki, przecież w tym momencie definitywnie rzucił podejrzenie na siebie a on wraca i jakby nigdy nic prowadzi śledztwo

ocenił(a) film na 9
Wojtek_dpo

Racja, zakończenie to był niezły zaskok

Wojtek_dpo

Zakończenie było zupełnie niepotrzebne. Dodane tylko po to, żeby zaskoczyć widzów. Całość stała się przez nie tylko zupełnie nieprawdopodobna.

ocenił(a) film na 6
Wojtek_dpo

Zakończenie palce lizać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones