PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95757}

Amerykańska dziewczyna

All-American Girl: The Mary Kay Letourneau Story
6,6 718
ocen
6,6 10 1 718
Amerykańska dziewczyna
powrót do forum filmu Amerykańska dziewczyna

Ten film jest bossSki ! ciekawi mnnie jedynie ile lat miał lat ten Vili gdy grał w tym filmie... bo na 13 mi nie wyglądał xD

zurel

Omar Anguiano miał w momencie kręcenia filmu 18-19 lat więc dobrze Ci si wydaję;)Urodził się 20 maja 1981 czyli podejrzewam, że wtedy miał min. 18l. pozdrawiam

zurel

niesamowita historia, jestem ciągle pod wrażeniem!
troche mi sie tylko nie podobało jak przedstawili Villiego (szczególnie na końcu "chce sie ożenić z Mary ale spotyka się z równieśnicami" - chamskie)

zurel

ten omar zawojował mi w głowie.. nie oglądnęłam filmu do końca i chiałabym sobie go ściągnąć ale nie mogę. informacji i zdjęć Omara też nie mogę znależć. czy jest ktoś kto to wszystko posiada? mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie i jak mam szukać?

gaea

witam,wlasnie ogladalem ten film i Ci powiem ze jest tak piekny ze rzygac sie chce,gdyby to facet zakochal sie ze wzajemnoscia w swojej 13 letniej uczennicy to zostalby okrzykniety pedofilem,dostalby surowszy wyrok a w pierdlu wspolwiezniowie gwalciliby go codziennie.
pozdrawiam

may_name_manitou

teraz mam podobne odczucia jak ty, ale wtedy (dwa lata temu) zupełnie odleciałam na punkcie tamtego aktora;)
później, jak obejrzałam ten film, to w ogóle i się nie podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones